KONST / Oljemålningar / Oljemålningar 14577185

nr 1457 7185

Oljemålningar

2 st. Sven Sinde. Signerade. Olja på pannå, yttermått inklusive ram: 22x31 + 31x22 cm

Utrop:

300 kr

Såld:

100 kr

måndag 28 mars 2022
kl 18:12:44

28/3 15:44:00 1      Vinnande bud